Krúžky - Súkromná športová materská škola

Prejsť na obsah
KRÚŽKY

Kreatívny krúžok
Podporovanie tvorivosti je super a potrebné najmä v dnešnej dobe počítačov a virtuálnej reality. My učíme naše deti myslieť, vymýšľať a tvoriť.  Práve to je to, čo robí dieťa dieťaťom. Naše výtvory potešia nielen detičky, ale aj oteckov a mamičky.

Dopravná výchova
Deti na bicykloch, deti na kolobežkách, to sa rovná deti šťastné deti, no zároveň pripravené na cestnú premávku. Počas dopravnej výchovy sa deti stretnú so semaforom, križovatkou a naučia sa dopravné značky aj základné pravidlá cestnej premávky.

Výtvarný krúžok
Maľovanie, kreslenie, modelovanie patria k prirodzeným činnostiam každého dieťatka už od narodenia. Niekto kreslí pre radosť a niekto, pretože rozvíja svoj talent. Ale robí to každé dieťa. U nás sa vaše deti majú šancu vyblázniť vo svete farieb a vyjadriť svoj vnútorný svet.

Krúžok Malý pekár
Koláče, mafiny, rolády, piškóty...prečo by sme si neosladili život. U nás to robíme pravidelne, ale nikdy nezabúdame na zdravé suroviny a na rozumné množstvo.

Krúžok Malý vedátor
Zážitkové učenie, pokusy a prvé oboznamovanie s fyzikou a chémiou, ktorá znie hrôzostrašne je v našej materskej škole zábavou spojenou s poučením.

Dramaticko-umelecký krúžok
Dramatizácia rozprávky, správna výslovnosť, artikulácia, odvaha vystupovať a porozumenie textu. To všetko patrí k cieľom nášho dramaticko-umeleckého krúžku.
Návrat na obsah